Європейський сертифікат якості

І, ще трохи про компанію WINTERA та її досягнення…

Нещодавно, компанія WINTERA зробила черговий серйозний крок до вдосконалення своєї продукції. У травні 2017 року було проведено сертифікацію виробів заводу WINTERA у м. Дніпро міжнародним інститутом якості IFT Rosenheim.

Подібну сертифікацію у 2016 році вже пройшов завод WINTERA у м. Луцьк. Наступним кроком стало проведення сертифікації заводу у м. Дніпро. Обов’язково слід зазначити той факт, що процес сертифікації заводу WINTERA у м. Дніпро у 2017 році серйозно відрізнявся від попередньої сертифікації заводу WINTERA у м. Луцьк у 2016 році. Вимоги до конструкцій стали набагато жорсткішими, а показники тестувань – більш різнобічними. Сертифікати якості зі знаком IFT Rosenheim до 2016 року включно видавалися лише за категорією «Standart».

У 2017 році компанія WINTERA перша в Україні отримала багаторівневий сертифікат якості вищої категорії «Quality». Основною відмінністю цієї категорії є наявність у переліку вимог до металопластикових конструкцій ще й певних властивостей продукції. Тобто, вікна, вироблені компанією WINTERA, були протестовані не тільки на стандартні шумо-, тепло-, вологостійкість, але і на стабільність пластику, зносостійкість фурнітури, якість склопакетів.

Згідно з європейськими нормами, на сертифікацію було надано виріб із профілю КВЕ ST70 з 6-ти камерного профілю. Обов’язковою умовою сертифікації стала наявність у конструкції 2-х камерного склопакета 38 мм з енергозберігаючим напиленням, а також встановлення німецької фурнітури Winkhaus. Армуючий профіль повинен бути не менше 1,5 мм у рамі та стулці, і не менше 2мм у імпості. У такій комплектації вікна компанії WINTERA успішно пройшли сертифікацію, і тепер саме в такій комплектації поставлятимуться клієнтам компанії.

Як підтвердження відповідності конструкцій компанії WINTERA сертифікату якості IFT Rosenheim Quality, відтепер на вікнах буде присутній відповідний знак якості.